Elexbet Bahis Para Yatırma

Elexbet hesabınıza para yatırmak için kullanabileceğiniz ondan fazla seçenek bulunmaktadır. Yöntemlerin tamamı da son derece güvenilirdir. Elexbet hiçbir şartta kendi sunucularında bilgilerinizi barındırmaz. İşlemlerde SSL ile şifrelenen güvenilir bir ağ kullanır ve finansal bilgilerinizin yüksek gizlilik ile sistem üzerinden onaylanması sağlanır.

Yatırım yaparken kullanacağınız yönteme göre değişiklik göstermekle birlikte yatırımlarınız genellikle anlık onaylanır. Sitedeki yoğunluğa göre maksimum 15 dakikaya kadar uzayabilir. Yatırım yapabileceğiniz miktarlar da tercih ettiğiniz yönteme göre değişiklik gösterecektir. Limitler dışında bir tutar yatırmak isterseniz işleminiz geçersiz sayılacaktır.

Elexbet Para Yatırma Yöntemleri Seçenekleri

Elexbet Papara ile Para Yatırma

Elexbet herhangi bir gerçek şubesi olmayan ve işlemlerinin tamamını internet üzerinden gerçekleştirebileceğiniz bir para transfer sistemidir. Buna rağmen Türkiye’deki tüm bankalar üzerinden havale ile para yatırmanız, kredi kartı ya da aracı kurumlar sayesinde bakiye yüklemeniz mümkündür.

Eğer hali hazırda bir Papara hesabınız bulunmuyorsa birkaç dakika gibi kısa bir süre içerisinde üyelik oluşturmanız mümkündür. Daha sonra hesabınıza para yüklemeli ve Elexbet’ e giriş yaparak para yatırma seçeneklerinden Papara’yı seçmelisiniz.

Elexbet’ten Papara kullanarak farklı şekillerde yatırım yapmanız mümkündür.

  • Elexbet Papara hesap bilgilerini öğrenebilir ve kendi Papara hesabınıza girerek yatırım işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Daha sonra talebinizi oluşturabilir ve kontrol ederek onaylanmasını bekleyebilirsiniz.
  • Anında Papara’ da ise Elexbet yatırım yöntemlerinden Anında Papara’yı seçtikten sonra ne kadar yatırmak istediğinizi girmeniz gerekmektedir. Miktarı onayladığınızda sistem sizi doğrudan Papara’ ya yönlendirir. Kullanıcı bilgilerinizi girerek işlemi tamamlayabilirsiniz.

Elexbet Cepbank ile Para Yatırma

Cepbank ile para yatırmanın mantığı, bir telefon numarasına para göndermektir. Bu nedenle elinizin altında 2 adet cep telefonu numarası bulunması gerekmektedir. Numaralardan birisini alıcı, diğerini ise gönderen olarak girmelisiniz. Alıcının telefon numarasına gelen SMS kodu ile işlemi tamamlarsınız.

Elexbet cepbank yatırım işlemlerini bankaların ATM’lerinden ya da kullandığınız bankanın mobil uygulamasından gerçekleştirebilirsiniz. İşlem esnasında T.C kimlik numarası, doğum tarihi, yatırım yapacağınız miktar gibi bilgiler istenecektir. Gönderimi tamamladıktan sonra Elexbet para çekme işlemlerinden cep bankı seçmelisiniz. Daha sonra size gelen SMS’deki kod ile birlikte diğer bilgileri de doldurmalı ve işlemi tamamlamalısınız.

Cepbank SMS şifresi gönderimi 30 dakikayı bulabilmektedir. Eğer işleminiz anında gerçekleşmediyse beklemenizde fayda vardır.

Elexbet Kredi Kartı Para Yatırma

Elexbet yatırım işlemlerinde en çok tercih edilen yöntemler arasında kredi kartı yer almaktadır. Kredi kartı ile yatırım yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli noktalar kartınızın kendinize ait olması ve online işlemler için açık olmasıdır. Bir başkasına ait kredi kartı ile Elexbet’ e yatırım yapmanız mümkün değildir. Ayrıca yatırım işlemine başlamadan önce kart limitinizi de kontrol etmenizde fayda vardır.

Para yatırma seçeneklerinden kredi kartını seçtikten sonra yatırmak istediğiniz tutarı girmelisiniz. Miktarı onaylamalı ve kartınızın üzerindeki kart numarası, kullanım tarihi ve güvenlik numarasını ekrandaki ilgili alanlara yazmalısınız. Daha sonra Elexbet işlemlerinizi güvenli bir şekilde tamamlamanız için sizi bankanızın kendi sistemine yönlendirir. Bu noktada tarafınıza iletilen SMS şifresi ile 3D onayını tamamlamanız mümkündür.

Elexbet Banka Havalesi ile Para Yatırma

Türkiye’deki tüm bankaları kullanarak Elexbet hesabınıza para yatırmanız mümkündür. İşlemlerinizi havale ile gerçekleştirebileceğinizden dolayı da yalnızca mesai saatlerinde değil günün her saatinde yatırım yapabilirsiniz.

Tek tıkla Elexbet canlı destek ekibine bağlanarak banka transferi ile yatırım yapmak istediğinizi belirtmelisiniz. Hangi bankayı kullandığınızı söylediğinizde sizinle Elexbet hesap bilgileri paylaşılacaktır. Ancak bu bilgilerin tek kullanımlık olduğunu unutmamalısınız. Bir sonraki işleminizde tekrar hesap bilgilerini öğrenmeniz gereklidir.

Aldığınız bilgileri kullanarak yatırımınızı tamamladıktan sonra para yatırma bölümünden talep oluşturmanız gerekecektir.

Elexbet Bitcoin ile Para Yatırma

Bitcoin ya da diğer kripto paraları kullanarak Elexbet hesabınıza para yatırabilmek için yatırım işlemlerine girmeli ve Bitcoin’i seçerek Elexbet cüzdan adresini öğrenmelisiniz.

Daha sonra ne kadar yatırım yapmak istediğinizi girmelisiniz. Size verilen cüzdan adresinize girdiğiniz miktarda tutarı göndermelisiniz. Son olarak Elexbet üzerinden parayı yatırdım butonuna tıklayarak işleminizin kontrol edilmesini sağlayabilirsiniz.

Elexbet Paykasa ile Para Yatırma

Paykasa kullanarak Elexbet hesabınıza para yatırmak için Paykasa bayilikleri ya da aracı kurumlardan kart satın alabilirsiniz. Tek kullanımlık olan Paykasa’lar kart numarası ve son kullanım tarihi olarak tarafınıza teslim edilir.

Elexbet yatırım yöntemlerinden Paykasa’yı seçerek ne kadar yatırım yapmak istediğinizi girebilir ve size verilen Paykasa numarası ile son kullanım tarihini girebilirsiniz. Bilgiler 15 dakika gibi kısa bir sürede kontrol edilerek para hesabınıza aktarılacaktır.

Elexbet QR Kod ile Para Yatırma

Teknoloji destekli yatırım yöntemlerinden birisi olan QR kodu kullanabilmek için bankanızın mobil uygulamasını kullanmalısınız. Bu esnada Elexbet hesabınıza girerek para çekim bölümünden QR kodu seçmeli ve ne kadar yatırmak istediğinizi yazarak onaylamalısınız. Karşınıza çıkan QR kodu ise mobil bankacılık işlemlerinden para çekmeye girip QR kod bölümüne girerek tamamlamalısınız. Telefonunuza QR kodu okuttuğunuzda tutar banka hesabınızdan düşecek ve dakikalar içerisinde Elexbet hesabınıza bakiyeniz yüklenmiş olacaktır.